تبلیغات
جراحی پلاستیک - هزینه عمل جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی)

هزینه عمل جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی)

نویسنده: زهرا میرمالکی یکشنبه 17 آبان 1394 ساعت 02:24 ق.ظ نظرات
    جراحی پلاستیک بینی   
هزینه عمل جراحی پلاستیک بینی     

   
 اگر میخواهید عمل جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) انجام دهید، قطعا یکی از مواردی که به آن توجه می کنید هزینه و قیمت این عمل است که به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. در این مقاله به هزینه و قیمت و فاکتورهایی که بر آن در جراحی بینی تأثیرگذارند می پردازیم.

هزینه عمل جراحی زیبایی بینی

عمل جراحی زیبایی بینی فرایندی کاملاً شخصی و ویژه‌ی همان بیمار تعریف می‌شود، بنابراین هزینه عمل زیبایی بینی بسته به شمار عوامل می‌تواند بیشتر یا کمتر از هر مقدار برآورد شده‌ای باشد. با صحبت کردن با پزشک در مورد هزینه‌ و قیمت عمل و بررسی بودجه‌ای که در اختیار دارید، این آرامش خاطر را برای  خود به ارمغان آورید که پس از عمل دغدغه‌ی مسائل مادی را نخواهید داشت و از تجربه‌ی یک عمل زیبایی خرسند خواهید بود.با اندکی جستجو و برنامه‌ریزی مناسب می‌توانید بینی خود را با صرف هزینه‌ای کمتر از آن‌چه می‌پنداشتید و البته با همان کیفیت و توسط پزشک متخصص عمل کنید.

از دیدگاه جراح ، چون نیازها و خواسته‌های هر فرد متفاوت از دیگری است، تعیین هزینه‌ی دقیق یک عمل زیبایی غیرممکن است. از طرفی برآورد هزینه یا در اختیار قرار دادن دامنه‌ای برای مبلغی که جهت تغییر شکل بینی‌تان پرداخت خواهید کرد نیز می‌تواند برای جراح دردسرآفرین باشد. به همین دلیل است که در وب سایت، بروشورها یا آگهی‌های تبلیغی پزشک خود کوچک‌ترین اشاره‌ای به هزینه‌های واقعی نمی‌شود.

اگر می‌خواهید از هزینه عمل جراحی زیبایی بینی در یکی از شهرهای ایران آگاهی یابید، بهترین گزینه مشورت با جراح متخصص این زمینه است. همچنین مشاوره با چند جراح نیز پیش از تصمیم‌گیری نهایی می‌تواند راهگشا باشد.


هزینه ی جراحی بینی شامل چه مواردی ست؟


 •     دستمزد جراح
 •     حق‌الزحمه متخصص بیهوشی
 •     هزینه‌های بیمارستان
 •     احتساب مالیات کالا و خدمات (GST) و افزودن به هزینه‌های اعلام شده

دلیل تفاوت قابل ملاحظه در هزینه اعلام شده برای انجام جراحی زیبایی بینی از سوی پزشکان مختلف به نوسان داشتن یک یا چند مورد از موارد فوق برمی‌گردد.اکنون هر یک از موارد فوق را به تفصیل بررسی می‌کنیم.


دستمزد جراح

دستمزد متخصص جراحی زیبایی بینی یا جراح پلاستیک صورت معمولاً هزینه جراحی بینی ، شامل مراقبت پیش از عمل و پس از عمل ، را دربرمی‌گیرد ، بنابراین لازم نیست برای تعداد معین بازدیدهای پس از عمل جراح باز هم مبلغی بپردازید.دستمزد جراح برای انجام عمل زیبایی بینی به جراح انتخابی شما بستگی دارد. دامنه بسیار گسترده‌ی حق‌العمل‌ها بازتابی از تبحر جراح در عمل تغییر شکل بینی، مهارت‌های حرفه‌ای، تجربه، تشخیص تخصصی و شهرت جراحان متفاوت است.حتماً اطمینان حاصل کنید که جراح انتخابی شما آموزش لازم را برای انجام این عمل خاص دیده باشد.

اکثر جراحان بر این باوراند که عمل جراحی زیبایی بینی یکی از مشکل‌ترین عمل‌های جراحی است، و از این گذشته یکی از معدود عمل‌های جراحی زیبایی است که پس از عمل، نیاز به ویزیت مکرر بیمار دارد. این پیچیدگی و مراقبت بالای عمل بینی از آن رو است که این عمل تلفیقی از دانش و هنر است، و کوچکترین حرکت پیامدهای چشمگیری را به بار می‌آورد که می‌تواند مثبت یا منفی باشد.

در سطحی دیگر، دستمزد‎های جراحان بر مبنای موقعیت مطب و بیمارستان محل جراحی تغییر می‌کند.جراح باید در نخستین جلسه مشاوره ریز ارقام هزینه‌ها را در اختیار شما بگذارد.دستمزد جراح می‌تواند سر به چندین میلیون تومان بزند که البته در میان متخصصین گوناگون، تفاوت‌های قابل ملاحظه‌ای وجود دارد. ضمناً دستمزدهای مطالبه شده از سوی جراحان به نوع عمل جراحی زیبایی بینی نیز بستگی دارد، که البته کاملاً عادلانه است، چون عمل‌های پیچیده‌تر به مهارت، تبحر و صرف زمان بیشتر در اتاق عمل نیاز دارد.


هزینه ی مشاوره اولیه

وقتی اولین بار برای عمل زیبایی بینی به جراح مراجعه می‌کنید، هزینه مشاوره را نیز باید متقبل شوید. باز هم مقدار این هزینه بستگی به جراح دارد.


دستمزد متخصص بیهوشی

دستمزد متخصصین بیهوشی بسته به مهارت‌های‌شان تغییر می‌کند. متخصصین بیهوشی نیز، مانند اکثر متخصصین پزشکی حرفه‌ای دیگر، مقیاس استانداردی برای دریافت حق‌الزحمه ندارند. با این وجود، بر طبق گزارش جامعه متخصصین بیهوشی استرالیا حق‌الزحمه مطالبه شده از سوی این دسته از متخصصین با توجه به نمره‌ی"برنامه مزایای پزشکی" (MBS) یا "راهنمای ارزش نسبی" (RVG) تعیین می‌شود.

اما چرا باید بخواهید تا یک متخصص بیهوشی مجرب در اتاق عمل حضور داشته باشد ؟
متخصص بیهوشی کارکردهای حیاتی و وجود علائم زندگی دربدن شما را در طول عمل و زمان بیهوشی تحت نظر دارد. شما به متخصصی نیاز دارید که همه چیز را در مورد بیهوشی ، حل مسئله و خطرهای بالقوه مربوط به زمان تحت بیهوشی عمومی بودن بداند. صرف نظر از موضوع ایمنی، مهارت متخصص بیهوشی آرامش و راحتی خاطر را برای شما، هم در طول عمل و هم پس از آن ، به ارمغان می‌آورد.

اکثر جراحان تنها با متخصصین بیهوشی کارکشته همکاری می‌کنند که طبعاً دستمزدشان از دستمزد پزشکی معمولی بسیار بالاتر است، اگر چه هر دو یک کار را انجام می‌دهند.


هزینه های بیمارستان

هزینه بیمارستان‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که در بیمارستانی معتبر با کارکنان آموزش دیده و استانداردهای بالا عمل می‌شوید. اکثر جراحان سرشناس تنها در چنین مکان‌هایی دست به جراحی می‌زنند.بخش اصلی مخارج بیمارستان به هزینه اتاق عمل مربوط می‌شود.

معمولاً در برآورد هزینه بیمارستان برای جراحی زیبایی بینی، مبلغی برای بستری شدن در نظر گرفته نمی‌شود. اکثر اوقات مبلغ اعلام شده هزینه‌ی عملی سرپایی است که یک تا سه ساعت در اتاق عمل طول می‌کشد و زمانی نیز برای برطرف شدن اثر داروی بیهوشی و بازگشت بیمار به حال طبیعی لحاظ می‌شود.مسلماً اگر لازم باشد شب در بیمارستان بمانید، هزینه بیشتری هم باید بپردازید.


هزینه های متفرقه

اضافه بر موارد اصلی فوق، ممکن است عمل جراحی زیبایی بینی هزینه‌های دیگری را نیز دربر داشته باشد که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

هزینه آزمایش‌های پزشکی احتمالی ـ شاید لازم باشد پیش از عمل، با توجه به شرایط جسمانی و سلامت عمومی بدن، آزمایش‌هایی را انجام دهید، که هزینه‌شان را باید جداگانه پرداخت کنید. همچنین گاهی انجام سی تی اسکن ضرورت می‌یابد تا اطمینان حاصل شود که تیغه میانی بینی صاف است.
     
هزینه عمل‌های افزوده شده.گاهی در طول جراحی زیبایی بینی انجام عمل‌های دیگری نیز ضرورت می‌یابد که منجر به افزایش هزینه می‌شود. یکی از عمل‌های نسبتاً رایج اضافی شامل پیوند بافت از بخش دیگری از بدن می‌شود که در صورتی ضرورت می‌یابد که بخواهید قسمتی از بینی‌تان را بزرگتر کنید یا تغییری چشمگیر در آن به وجود آورید. ضمناً جراح پرداخت هزینه‌های اضافی را برای انجام جراحی بینی به روش باز مطالبه خواهد کرد، چرا که این نوع جراحی زمان بیشتری می‌برد.

طبقه بندی:
جراحی زیبایی
سایت های مرجع:
جراحی بینی جراحی سینه

نظرات مطلب

 • من می دانم که این وب سایت کیفیت را با توجه به مقالات یا بررسی ها و اطلاعات اضافی ارائه می دهد، آیا وبسایت دیگری ارائه می دهد
  این نوع چیزها در کیفیت چیست؟

 • مناقصات داربست های فلزی

 • When I initially left a comment I appear to have clicked the -Notify me when new comments
  are added- checkbox and now every time a comment is added I get four emails with the same comment.
  There has to be an easy method you are able to remove me from that service?
  Thank you!

 • خیلی خوب بود ممنون

 • Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically
  tweet my newest twitter updates. I've been looking for a plug-in like this for quite some
  time and was hoping maybe you would have some
  experience with something like this. Please
  let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to
  your new updates.

 • You really make it appear really easy along with your presentation but I in finding this matter to
  be really one thing that I feel I'd by no means understand.
  It sort of feels too complex and extremely extensive for me.
  I am having a look ahead to your next post, I'll try to get the cling of
  it!

 • Fantastic site. Plenty of useful information here. I am sending it to a few pals ans
  also sharing in delicious. And certainly, thanks in your sweat!

 • Thanks for the good writeup. It actually was once a leisure account it.
  Look complex to far brought agreeable from you!
  However, how can we be in contact?

 • Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this post plus the rest of the website is extremely good.

 • Wow, this paragraph is pleasant, my younger sister is analyzing such things, thus I am going
  to let know her.

 • What's up, its pleasant piece of writing on the topic of media print, we all be familiar with media
  is a fantastic source of information.

 • It's very straightforward to find out any topic on net
  as compared to books, as I found this paragraph at this site.

 • BHW

  It's very effortless to find out any topic on net as compared
  to textbooks, as I found this paragraph at this web page.

 • BHW

  No matter if some one searches for his essential thing, thus he/she desires to be available that in detail, therefore that
  thing is maintained over here.

 • BHW

  Wow that was strange. I just wrote an extremely long comment
  but after I clicked submit my comment didn't show up.
  Grrrr... well I'm not writing all that over again. Anyways, just
  wanted to say wonderful blog!

 • Hi there! This is my first visit to your blog!
  We are a group of volunteers and starting a new initiative in a
  community in the same niche. Your blog provided us useful information to
  work on. You have done a extraordinary job!

 • Awesome issues here. I am very satisfied to peer your
  post. Thank you a lot and I am looking forward to touch you.
  Will you please drop me a e-mail?

 • عالی بود

فرم ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر